درباره شرکت ژانومه

شرکت ژانومه از سال 1921 تا به امروز

 توضیحاتی در خصوص شرکت ژانومه از ابتدا تا کنون:

شرکت ژانومه در ۱۶ اکتبر سال ۱۹۲۱ در کشور ژاپن توسط آقای Yosaku Ose تاسیس شد.
این فرد ژاپنی با استفاده از یک سیستم قرقره فلزی چرخنده به جای میله سنتی دوخت را پیشنهاد داد . و در سال ۱۹۳۶  ، اولین کارخانه تولید جرخ خیاطی انبوه در ژاپن ،توکیو به سرانجام رسید . ( در فرهنگ ژاپنی نوشته قرقره شبیه به چشم مار است بنابراین نام ژانومه از طراحی نوآورانه این فرد به دنیا آمد ژانوم همچنین نام طرح چتر چشم گاو نر سنتی ژاپنی است ).
ژانومه یک مارک شناخته شده جهانی است که در بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان گسترش یافته است.  این شرکت با تلاش مستمر خود سرانجام بعد از ۵۸ سال فعالیت در عرصه چرخ خیاطی موفق به ساخت اولین چرخ خیاطی کامپیوتری جهان در سال ۱۹۷۹ شد، و در سال ۱۹۸۹  توانست رکورد فروش بیشترین چرخ خیاطی از نوع خانگی را از آن خود نماید. ژانومه در سال  ۱۹۹۰ گلدوزی به سبک حرفه ای را به بازارهای داخلی ارائه داد  .
درسال ۱۹۹۰  چرخ خیاطی ژانومه مدل  Mmory craft 8000 اولین چرخ خیاطی  رایانه ای خانگی با عملکرد گلدوزی در جهان معرفی گردید و با این فناوری به رویای تمام کاربران تحقق بخشید و بازاری جدید در چرخ خیاطی با استفاده از سرگرمی ها را گشود .در سال ۲۰۱۱  ژانومه مدلی را منتشر کرد که دارای ویژگی های جدیدی برای علاقه مندان به دوخت روی پارچه های ضخیم میباشد و همچنین امکان اتصال واقعی چرخ خیاطی به کامپیوتر را نیز فراهم نمود و با عرضه قابلیت کوک و زیگزاگهای مختلف و نرم افزاری جدید برای ایجاد بخیه دوخت ، شما را از ایجاد دوخت های  جدید هیجان زده مینماید.
در سال ۲۰۲۰ و امروز شاهد پیشرفت متحیر کننده تکنولوژی در شرکت ژانومه با طرح هایی زیبا و جذاب در چرخ خیاطی های صنعتی و خانگی و امکاناتی برای سهولت هر چه بهتر کاربران برای دوخت و دوز های آسان و متنوع میباشیم .
این شرکت محصولات دیگری همچون اتو پرس ژانومه را نیز ارائه نموده است و ما در این سایت تلاش کرده ایم تا شما با بهترین قیمت و ضمانتنامه اصل و معتبر نگین طلایی ژانومه این محصولات را با خیال آسوده خریداری نمایید.

درباره شرکت ژانومه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.